Konfiguracja Routera TP-Link TD-W8901G Pod Neostrad TP.mov
What do you think about this video?

TheKubaTV: Neostrada... problemy lat 2001-2010.

Musz tarda: Głosniej tej muzyki nie dalo rady?

Lukcio32: Masz linka do poradnika o zablokowaniu stron internetowych na tym routerze: youtube com/watch?v=lmPbbY9xKEE

karson koz: kolego może byś zrobił filmik jak na tym samym routerze zablokować wybrane strony z neta ,dzieki

Bandolero: Podłączam router do kompa.Jak wchodzę w dany adres to poprostu nie mam połączenia z netem :C Pomoze ktos ?

Raga Sklad: ej jak ja nie mogę sie do panelu zalogować co jest ?

Flash nails: hej, ja mam już skonfigurowany router, ale miałam hasło i nagle go nie mam... mógłbyś mi powiedzieć jak mam ustawić znowu hasło na router?

Łukasz Pstrągowski: Co mam zrobić, jeśli mam "brak dostępu do internetu" ?

IKempachiZarakiI: dobrze

IKempachiZarakiI: tak

Mariusz Bączkiewicz: witam mam problem co zrobic gdy oprogramowanie od routera nie wyszukuje karty sieciowej podkreślam iż jest ona włączona

Paweł Rajchel: sprobuj 192.168.0.1

Bernadeta Brach: Ja to rozumiem, ale niektórzy są na tyle "dziwni", że widocznie im bardzo przeszkadza drobny, nieistotny błąd... A masz jeszcze jakiś pomysł co zrobić z tym moim WiFi...?

Bernadeta Brach: U mnie na przykład występuje Quick Setup (więc wszystko zależy od modelu routera) i oglądając filmik nieciężko było się domyślić, że chodzi o Quick Start (w wymowę niekoniecznie się wsłuchiwałam), ale widocznie dla niektórych jest to poważny problem...

Bernadeta Brach: Niestety nie mogę całej konfiguracji wykonać dokładnie tak samo jak w Twoim poradniku, ponieważ u mnie zupełnie inaczej wszystko tam wygląda... To co jest podobne zrobiłam, a resztę domyślałam się... No i efekt taki, że internet na kablu działa, a WiFi nadal nie... Masz jakiś pomysł na to? A i czy dla neostrady i dla orange konfiguracja przebiega podobnie? Pytam ponieważ miałam orange, ostatnio podpisałam umowę na neostradę i nie wiem czy oni już mi zmienili z jednego na drugie...

Bernadeta Brach: Witam, potrzebuję pomocy... Jakiś czas temu kupiłam router i od tego czasu męczyłam się z zainstalowaniem go... Po wielu próbach w końcu dziś udało mi się to zrobić, ale... mimo tego iż wszystko wydaje sie być zrobione ok, to nie mogę się połączyć z internetem... Mam router TP-LINK W8968, a internet - neostrada TP. Bardzo proszę o pomoc, bo ja już nie mam nerwów do tego... Pozdrawiam

TheBogusMan1994: Bardzo dobry poradnik.Wszystko działa jak należy.

Asia Rutkowska: a mam takie pytanie , mam modem z neostrady tp i chciałabym zeby drugi komputer tez miał ten internet, mam ten ruter ale jak podlaczam go do gniazdka przez trojnik to internet w moim kompie sie odłacza...co robie nie tak? do ktorego kompa mam podłaczyc ten ruter??? pomocyy!!!

petriwoj: Pomocne, chociaż u mnie nie zadziałało. Minus za kaszel i słodkie, ale zbyt głośne "How Deep Is Your Love" w tle.

Amelia Wierzbic: A czy mogłbyś powiedzieć gdzie na stronie zarządzania routerem można sprawdzić hasło? Mam problem, że nie pamiętam hasła, a chcę podłaczyć Swój telefon, który posiada wifi, ale trzeba podać hasło, gdyż sieć jest chroniona. Dodam, że internet mam orange. Jeśli nie możesz pomóc to prosze byś chociaż napisał adres strony z poradami. Z góry dziękuję.;)

Schools: Learn how to get phlebotomy training in California! The job pays decent money for the amount of schools needed to graduate.
Rating:
Konfiguracja routera TP-Link TD-W8901G pod Neostradę TP.mov 5 out of 5

Shared by Others

GeekLife - Konfiguracja Routera TP-Link
GeekLife - Konfiguracja Routera TP-Link
TP-LINK Archer C50 AC1200 review in 2 minutes
TP-LINK Archer C50 AC1200 review in 2 minutes
TP-LINK TD-W8960N wireless router Review : configuration maroc telecom
TP-LINK TD-W8960N wireless router Review : configuration maroc telecom
#1 Jak Podłączyć Router KONFIGURACJA I ZABEZPIECZENIE ROUTERA TP-LINK WR841N
#1 Jak Podłączyć Router KONFIGURACJA I ZABEZPIECZENIE ROUTERA TP-LINK WR841N
How to configure TP Link Wireless N 4G LTE Router with SIM Card #02
How to configure TP Link Wireless N 4G LTE Router with SIM Card #02

Featured Video